Annetatud: 46624.09€ (22,633%)

Üleannetuse perepäevad

Kampaania tipneb 11. märtsil samaaegselt toimuvate üle-eestiliste heategevusüritustega 15 maakonna suurimates kaubakeskustes. Üleannetuse perepäevadel pakutakse osalejatele võimalust erinevatel viisidel meelt lahutada, meeleolukalt annetada ning tuntud artisti kontserti nautida. 

Igal üritusel on kohal näomaalijad, mõõtu saab võtta paberlennukite täpsuslennutamises, kaunistada seina värviliste käejälgedega ning soetada endale õnneloosipilet. Perega veedetud toreda päeva jäädvustavad üleannetu fotoseina taustal pildile fotograafid.

Ürituse algus igal pool kell 12.00 ning see on kõigile osalejatele TASUTA.  


Harjumaa

Tallinna Ülemiste Keskus
Esinevad Traffic ja tantsutrupp Modus
Päeva juhib Tõnu Einasto
Lisaks õhupallimeistrid ning Apollo meisterdamis- ja lastekirjaniku jutunurk.  Keskuse ees BMX-i ja tõukerattaga trikitajad.

Tartumaa

Tartu Tasku keskus
Esinevad Eeva ja Villu Talsi ning Errori tantsukooli tantsijad
Päeva juhib Priit Strandberg
Kohal ka Metsapere Mängumaa õhupallimeistrid ja Vabadusspordi trikitajad  

Hiiumaa

Kärdla Selver
Esinevad Liisi Koikson ja Timo Lige HIIG segakooriga
Päeva juhib Leho Luukas

Saaremaa

Kuressaare Auriga Kaubanduskeskus
Esinevad Kristiin Koppel, Maret Mägi tantsutrupp ja SÜG'i kabaree
Päeva juhib Meelis Juhandi

Ida-Virumaa

Narva Astri Keskus
Esinevad ansambel M.O.R.A ja Natalja Trošina
Päeva juhib Andrei Tuch

Lääne-Virumaa

Rakvere Põhjakeskus
Esinevad Noëp, Elina Born ja tantsukooli JJ-Street tantsijad
Päeva juhib Maido Nõlvak

Läänemaa

Haapsalu Rannarootsi keskus
Esineb Uku Suviste
Päeva juhib Laura Niils

Raplamaa

Rapla Rappeli keskus
Esinevad Getter Jaani ja Izzi in Scarlet
Päeva juhib Lotte 

Järvamaa

Paide Maksimarket
Esinevad Stig Rästa ja Türi Tantsustuudio tantsijad
Päeva juhib Sulo Särkinen
Kohal ka õhupallimeistrid

Jõgevamaa

Jõgeva Kultuurikeskus
Esinevad Põhja-Tallinn ja kohalikud noored muusikud  
Päeva juhib Merike Susi

Võrumaa

Võru Kagukeskus
Esinevad Mariliis Jõgeva, noortebänd Rändajad ja
rahvatantsurühm Hopser
Päeva juhib Kalvi Kõva

Põlvamaa

Põlva Kaubamaja
Esinevad Kruuv, Põlva seto meesansambel Veljoq, Heino Tartes ja noored sõbrad ning tantsutrupp Showtime
Päeva juhivad Lahedad Mutid Lahedalt  

Pärnumaa

Pärnu Kaubamajakas

Esinevad La La Ladies ja Laine Mägi tantsukooli tantsijad
Päeva juhib Fatme Helge Leevald 
Lisaks lastekirjaniku Mika Keräneni jutunurk

Valgamaa

Valga Rimi
Esinevad Gertu Pabbo ja Valgamaa väikesed lauljad
Päeva juhib Raiko Allik 
Kohal ka õhupallimeistrid ja Psühhobuss

Viljandimaa

Viljandi Uku Keskus

Esinevad Daniel Levi, Lights on the Ceiling ja huvikooli S-Stuudio tantsijad
Päeva juhib Romet Koser
Lisaks Apollo meisterdamis- ja lastekirjaniku jutunurk